دکتر لیمو | Dr Limoo > رژیم لاغری سرعتی

سایت لاغری و تناسب اندام دکتر لیمو | Dr Limoo : رژیم لاغری سرعتی : رژیم لاغری : رژیم غذایی GM چیست؟

رژیم غذایی GM در سال ۱۹۸۵ برای کارمندان جنرال موتور تهیه گردید.

رژیم غذایی GM، که آن را رژیم غذایی جنرال موتور (General Motors)، نیز می‌گویند، یک برنامه غذاییست که قول ۵ کیلوگرم کاهش وزن را در یک هفته به شما می‌دهد.

برنامه رژیم غذایی GM، به شما این امکان را می‌دهد که هر روز گروه های غذایی متفاوتی را مصرف کنید. حامیان این رژیم غذایی ادّعا می‌کنند که GM کاهش وزن را تحریک کرده و چربی سوزی سریعتر را در مقایسه با دیگر رژیم‌های غذایی به دنبال دارد.

گفته می‌شود که این رژیم غذایی به کمک وزارت کشاورزی و استاندار ایالات متحده به دنبال آزمایشات گسترده در مرکز تحقیقاتی دانشگاه جان هاپکینز در مریلند آمریکا تدوین شده است. با این وجود منشأ حقیقی این رژیم غذایی همچنان ناشناخته مانده است. رژیم لاغری سرعتی غذایی GM به هفت روز تقسیم می‌شود که هر روز قوانین سختی در مورد گروههای غذایی که می‌توانید مصرف کنید، اعمال می‌شود.

برای مثال، رژیم غذایی شما در روز دوم تنها محدود به سبزیجات است؛ درحالیکه، در روز پنجم به شما توصیه می‌شود تا چند گوجه فرنگی کامل و و مقدار زیادی گوشت بخورید. انتظار می‌رود این رژیم غذایی به شما کمک کند تا :

  • ۵ کیلوگرم در یک هفته کاهش وزن داشته باشید
  • از شر سموم و ناخالصی‌ها در بدن خلاصی یابید
  • هاضمه خود را تقویت کنید
  • توانایی بدن در سوزاندن چربی را بالا ببرید.

حامیان رژیم غذایی GM بر این باورند که دلیل اثرگذاری این دایت، اینست که بسیاری از غذاهای آن دارای کالری پایین هستند، مانند میوه‌ها و سبزیجات. از این رو، این رژیم غذایی از طریق ایجاد کمبود کالری، که در صورت سوختن کالری بیشتر از میزان مصرفی در روز، ایجاد می‌شود، به کاهش وزن کم می‌کند.

این برنامه همچنین عنوان می‌کند که بسیاری از غذاهای بکار رفته در این رژیم “غذاهای دارای کالری منفی” هستند. بدین معنا که کالری موجود در این غذاها، به مراتب کمتر از انرژی مورد نیاز برای هضم و جذب آنها توسط بدن است.

همچنین، بسیاری از غذاهای پیشنهاد شده در این رژیم غذایی، سرشار از آب هستند. به همین دلیل، طرفداران رژیم غذایی MG ادعا می‌کنند که این دایت، کاهش چربی را تقویت کرده و به سم‌زدایی بدن کمک می‌کند. آنها همچنین می‌گویند که شما ممکن است برای دستیابی به اهداف بلند مدت خود در کاهش وزن، این رژیم را چند بار تکرار کنید؛ که در این صورت فاصله زمانی ۱۰ روز تا دو هفته بین سیکلها توصیه می‌شود.

آیا می خواهید با یک رژیم لاغری در کوتاه ترین زمان ممکن وزن کم کنید؟ میهمانی یا مناسبتی در پیش دارید و می خواهید در لباس های تان زیبا جلوه کنید؟

برای این منظور بهتر است رژیم سالم و کارآمدی را انتخاب کنید و به سراغ قرص ها و مکمل های لاغری مختلف نروید.

مهم ترین نکته در هر رژیم لاغری سرعتی این است که باید همواره در نظر داشته باشید که حذف کردن وعده های غذایی اصلا سالم و مفید نیست.

اگر این رژیم را بتوانید با ورزش مرتب در این یک هفته همراه کنید نتیجه بسیار خیره کننده ای از آن خواهید گرفت.

یکی از محبوب ترین، معروف ترین و اثر گذارترین رژیم های یک هفته ای لاغری دنیا رژیم جنرال موتورز است. رژیمی که در ابتدا در یکی از پیشگام ترین کارخانه های دنیا به آن دست پیدا کردند!

برنامه رژیم های لاغری سریع یک هفته ای

در این رژیم مهم ترین نکته این است که فکر نکنید گرسنه ماندن برای لاغری خوب است، درست برعکس، شما هرگز نباید به حد گرسنگی زیاد برسید. این رژیم اندازه و نوع غذا را طوری پیشنهاد داده است که همواره احساس سیری کنید.

با این رژیم لاغری بین ۳ تا ۵ کیلو در هفته لاغر خواهید شد!

جهت دریافت برنامه دقیق و منظم روزانه و مشاهده وعده های غذایی اپلیکیشن را نصب کنید

برای مشاهده کامل این قسمت به اپلیکیشن لاغری و تناسب اندام دکتر لیمو | Dr Limoo به قسمت رژیم های لاغری مراجعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

.:. دریافت اپلیکیشن لاغری و تناسب اندام دکتر لیمو .:.