رژیم لاغری باسن و ران ها

دکتر لیمو | Dr Limoo > رژیم لاغری باسن و ران ها

سایت لاغری و تناسب اندام دکتر لیمو | Dr Limooرژیم لاغری باسن و ران ها : رژیم لاغری : چربی‌های اضافی، به ویژه در مورد بانوان، بیشتر در ران و باسن جمع می‌شود و تناسب اندام را بر هم می‌زند.

در چنین شرایطی یکی از آرزوهای هر فرد دارای اضافه وزن کاهش آنی و موضعی چربی است، که البته امکان‌پذیر نیست و تنها با کاهش کل وزن بدن می‌توان یک ناحیه خاص را نیز خوش‌فرم و متناسب ساخت. چربی انباشته شده در اطراف باسن و لگن و دیگر بخش‌ها با پایین آوردن وزن و کاهش چربی بدن از بین می‌رود.

اگر خواهان داشتن اندامی متناسب هستید، باید رژیم غذایی خود را تغییر دهید و تمرین‌های هوازی و تقویتی را نیز فراموش نکنید. در ادامه به روش های کوچک کردن باسن اشاره شده است.

یک برنامه رژیم غذایی کم کربوهیدرات (اتکینز) را در نظر بگیرید. نظریه آن این است که مردم از خوردن بیش از حد کربوهیدرات ها چاق می شوند. یک رژیم غذایی سرشار از کربوهیدرات در بدن منجر به ترشح انسولین می شود.

بدن انسولین را با تولید گلوکز (قند) کنترل می کند که در نهایت تبدیل به چربی می شود. در یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات باید در وعده های غذایی خود بیشتر از پروتئین، سویا، سبزیجات و آجیل استفاه کنید.

درست است که می خواهید لاغری و تناسب اندام داشته باشید اما مصرف کربوهیدرات ها را محدود کنید و نباید آنها را به طور کامل از رژیم غذایی خود حذف کنید. حداقل به میزان 20 % از آنها استفاده کنید. بدن برای اینکه عملکرد خوبی داشته باشد به گلوکز نیاز دارد که کربوهیدرات ها منبع خوبی برای آن هستند.

کاهش مصرف کالری به میزان ۵۰۰ کالری در روز

با کمتر غذا خوردن به بدن پیام می‌دهید که برای تولید انرژی از چربی انباشته شده در بدن، از جمله چربی‌ اضافی باسن، استفاده کند ، کاهش مصرف کالری از راه های لاغر کردن باسن می باشد.

به منظور کاهش وزن و چربی اضافی کل بدن و باسن باید کالری کمتری مصرف کنید. کاهش مصرف کالری به مرور زمان تناسب اندام را به ارمغان می‌آورد.
در روز ۵۰۰ کالری کمتر مصرف کنید تا هر هفته حدود یک تا دو پوند وزن کم کنید.
به یادداشت‌هایتان مراجعه کنید تا متوجه شوید که با چه تغییراتی می‌توانید میزان کالری دریافتی را ۵۰۰ واحد کاهش دهید.

برای کوچک کردن ران و باسن چی بخوریم ؟

غذاهایی که در یک رژیم غذایی کم کربوهیدارت مجاز هستند عبارتند از :

برای مشاهده کامل این قسمت به اپلیکیشن لاغری و تناسب اندام دکتر لیمو | Dr Limoo به قسمت رژیم های لاغری مراجعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + یک =

.:. دریافت اپلیکیشن لاغری و تناسب اندام دکتر لیمو .:.