خانه / انگیزه در لاغری / انگیزه در لاغری قسمت ششم

انگیزه در لاغری قسمت ششم

سایت لاغری و تناسب اندام دکتر لیمو | Dr Limoo : سایت رژیم : دکتر لیمو : انگیزه در لاغری و تناسب اندام در زندگی ما بسیار ارزش بالایی دارد اما به یک موضوع تکراری برای بسیاری تبدیل شده

به همین خاطر ما فکری برای انگیزه و روحیه شما کردیم .

جهت دیدن کلیپ انگیزشی روی لینک زیر کلیک کنید .

نکته : کلیپ را تا انتها ببینید


برای انگیزه در لاغری شما با استفاده از اپلیکیشن لاغری به راحتی لاغری تان را نثبیت کنید و اراده و عزمتان را تا رسیدن به هدفتان قوی نگه دارید!

انگیزه لاغر شدن را در خودتان پایه گذاری کنید نه دیگران. این که همسرتان یا نزدیکان شما چه فکر می کنند، اگرچه می تواند کمک کننده باشد اما کافی نیست. در واقع اگر انگیزه اصلی تغییر در خود شما نباشد، بعد از مدتی رنگ می بازد و ممکن است به افزایش وزنی حتی بیش از وزن اولیه منجر شود.

کارشناسان ما در دکتر لیمو میگویند : معمولاً افرادی که از چاقی رنج می برند، همیشه و همه جا گلایه می کنند که «دیگر از رژیم گرفتن خسته شده اند». آن ها اگرچه می دانند چاقی و افزایش وزن چه مشکلاتی را برای آنان به همراه می آورد، ولی دیگر انگیزه لازم را برای کاهش وزن ندارند. شاید شما هم جزو این افراد هستید و دوست دارید بدانید که ریشه اصلی ناامیدی تان در این زمینه چیست. باید بدانید که دلایل زیادی در این زمینه وجود دارد اما در ادامه مطلب 2 دلیل که فراگیری بیشتری دارد، مطرح می شود.

انتظارتان از خودتان منطقی نیست

در خیلی از موارد، توقعی که از خودتان دارید، منطقی نیست. به عنوان نمونه خانمی را در نظر بگیرید که در 35 سالگی با نگاه کردن به تصاویر دوران عروسی خود در 15 سال پیش، انتظار دارد که به وزن آن زمان باز گردد. مشکل آن موقع بیشتر می شود که این راه طولانی افزایش وزن را بخواهد در یک فرصت چند روزه یا چند هفته ای باز گردد!


کلیپ ششم

نام کلیپ : بجنگ تا موفقیت

مدت زمان : 5 دقیقه

حجم کلیپ : 4 مگابایت


برای دیدن کلیپ های انگیزشی ،، اپلیکیشن را نصب کنید همچنین ببینید

رژیم لاغری شوک

سایت لاغری و تناسب اندام دکتر لیمو | Dr Limoo :  رژيم لاغری شوک : رژیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =

.:. جهت دانلود اپلیکیشن لاغری دکتر لیمو ،، اینجا کلیک کنید .:.

دکتر لیمو

Dr Limoo

Doctor Limoo

سایت لاغری

لاغری

رژیم

اپلیکیشن لاغری

کالری شماری

ورزش های لاغری

لیمو

برنامه لاغری

لاغری و تناسب اندام

روش لاغری

دکتر لیمو

Dr Limoo

Doctor Limoo

لیمو

اپلیکیشن لیمو

گوگل یاهو بینگ جستجوگر لاغری رژیم اپلیکیشن لاغری کالری شماری ورزش های لاغری برنامه غذایی برنامه لاغری دکتر لیمو | Dr Limoo لاغری شکم و پهلو لاغری سریع با ورزش لاغری سریع در یک هفته لاغری سریع در 3 روز برای لاغری شکم چه بخوریم دکتر لیمو اختراع گروه تلگرام ذهن ثروتمند
<