انگیزه برای لاغری قسمت سوم

دکتر لیمو | Dr Limoo > انگیزه برای لاغری قسمت سوم

سایت لاغری و تناسب اندام دکتر لیمو | Dr Limoo : سایت رژیم : دکتر لیمو : انگیزه در لاغری و تناسب اندام در زندگی ما بسیار ارزش بالایی دارد اما به یک موضوع تکراری برای بسیاری تبدیل شده

به همین خاطر ما فکری برای انگیزه و روحیه شما کردیم .

جهت دیدن کلیپ انگیزشی روی لینک زیر کلیک کنید .

نکته : کلیپ را تا انتها ببینید


برای انگیزه در لاغری شما با استفاده از اپلیکیشن لاغری به راحتی لاغری تان را نثبیت کنید و اراده و عزمتان را تا رسیدن به هدفتان قوی نگه دارید!

انگیزه لاغر شدن را در خودتان پایه گذاری کنید نه دیگران. این که همسرتان یا نزدیکان شما چه فکر می کنند، اگرچه می تواند کمک کننده باشد اما کافی نیست. در واقع اگر انگیزه اصلی تغییر در خود شما نباشد، بعد از مدتی رنگ می بازد و ممکن است به افزایش وزنی حتی بیش از وزن اولیه منجر شود.

کارشناسان ما در دکتر لیمو میگویند : معمولاً افرادی که از چاقی رنج می برند، همیشه و همه جا گلایه می کنند که «دیگر از رژیم گرفتن خسته شده اند». آن ها اگرچه می دانند چاقی و افزایش وزن چه مشکلاتی را برای آنان به همراه می آورد، ولی دیگر انگیزه لازم را برای کاهش وزن ندارند. شاید شما هم جزو این افراد هستید و دوست دارید بدانید که ریشه اصلی ناامیدی تان در این زمینه چیست. باید بدانید که دلایل زیادی در این زمینه وجود دارد اما در ادامه مطلب 2 دلیل که فراگیری بیشتری دارد، مطرح می شود.

انتظارتان از خودتان منطقی نیست

در خیلی از موارد، توقعی که از خودتان دارید، منطقی نیست. به عنوان نمونه خانمی را در نظر بگیرید که در 35 سالگی با نگاه کردن به تصاویر دوران عروسی خود در 15 سال پیش، انتظار دارد که به وزن آن زمان باز گردد. مشکل آن موقع بیشتر می شود که این راه طولانی افزایش وزن را بخواهد در یک فرصت چند روزه یا چند هفته ای باز گردد!


کلیپ سوم

نام کلیپ : تو یک آدم خاصی

مدت زمان : 6 دقیقه

حجم کلیپ : 3 مگابایت


برای دیدن کلیپ های انگیزشی ،، اپلیکیشن را نصب کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 19 =

.:. دریافت اپلیکیشن لاغری و تناسب اندام دکتر لیمو .:.